הפוך זהב ישן לכסף מזומן:  חייג 4556*

קונים זהב במזומן

מסחר בזהב בבורסה

כניסות: 2179

בעוד שמחירי התכשיטים בחנויות אינם משתנים מדי יום ביומו בהתאם לתנודות השוק העולמי, הרי שמחירי הזהב עצמו נמצאים תמיד במגמת עלייה בהתאם לנתונים אשר מתקבלים מדי יום מהבורסה בניו יורק. מידע זה חשוב ביותר עבור אלה המעוניינים למכור את הזהב שברשותם ולהפוך אותו למזומן. תזמון נכון יעזור לכם לממש את התכשיטים במחיר הטוב ביותר ולקבל תמורה הוגנת עבור החומר המבוקש ביותר בעולם. להלן כל המידע על מסחר בזהב בבורסה וכיצד ניתן להפיק מהתהליך את המירב.

 

 

בורסת ניו יורק

שער הזהב העולמי, כאמור, מתפרסם בבורסת ניו יורק מדי יום ולמעשה קובע ומכתיב עבור כל העולם את מחירי הזהב הגולמי. חשוב לציין כי מסחר בזהב בבורסה אינו מתבצע כמו במקרה של מסחר בבורסה  רגילה של מניות, שכן המכירה אינה וירטואלית, אלא חומרית. מי שקובע את מחירי הזהב הינם 5 בנקים גדולים אשר מחזיקים בכמויות זהב אדירות (מעל 30 אלף טונות) והם אלה אשר יכולים למדוד את מחירי הזהב ו- "להתמקח עליהם" בהתאם לצרכי המזומן שלהם. במילים אחרות, בנקים אלו מחזיקים בכמות זהב אדירה והם יכולים למכור אותו בהתאם לחוסר שלהם במזומנים. מאחר ובנקים אלה הינם השחקנים הראשיים של תחום הזהב בעולם, הם אלו אשר קובעים את מחירו.

 

ואיך זה משפיע עלינו?

במידה ויש לכם תכשיטים שאינכם זקוקים להם עוד, תכשיטים שנשברו, שניזוקו בדרכים אחרות, תכשיטים ישנים או תכשיטים שנתקבלו בירושה והם מכילים זהב, הרי שיש לכם אפשרות לפדות אותם במזומן. לאור העובדה כי מחירי הזהב משנה לשנה רק מראים סימני עלייה (אלפי אחוזים בעשר השנים האחרונות), הרי שכל שעליכם לעשות הוא למכור את הזהב לסוחרי זהב בימים בהם ישנה עלייה במדד הזהב בבורסת ניו יורק. ישנן חברות אשר מציעות שליחת סוכן לרכישת הזהב שברשותכם עד פתח הבית ומתן מזומן בו במקום לאחר שקילת התכשיט. יש לבדוק את מסחר הזהב בבורסה באותו היום ולהחליט האם המחיר המוצע לכם אכן תואם את מחיר המחירון.

 

 

חשוב לדעת כי המסחר בזהב בבורסת ניו יורק מתייחס אך ורק לחומר גלם טהור. כך ובמידה והתכשיט שבידכם אינו כזה (למשל 18, 14, 9 קרא וכו'), ינוכה מהסכום המוצע אחוז ה- "החלק הפחות איכותי" מסך משקל התכשיט.

זכויות יוצרים © 2019 cash4gold. Aכל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! היא תוכנה חופשית המשוחררת תחת רישיון GNU General Public.