הפוך זהב ישן לכסף מזומן:  חייג 4556*

קונים זהב במזומן

מכירת טבעות ישנות

כניסות: 2351

מכירת טבעות ישנות
טבעות ישנות לא צריכות להיזרק, לעבור לבת משפחה או חברה או להיות מותכות על מנת לייצר מהן תכשיט חדש. מהיום ניתן גם למכור טבעות ישנות על מנת ליהנות מהכסף. תכשיטים הם האוצרות הקטנים והאישיים שלנו וכשאנחנו מחליטים להיפרד מהם, כדאי לעשות את זה כך שזה יעניק לנו תחושה שהתכשיט שירת את המטרה שלו ומעתה אפשר ליהנות ממנו בדרך אחרת. על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר ולמקסם את הרווח ממכירת הטבעות הישנות צריך לדעת לאיזו חנות או מפעל לפנות ולדעת להבדיל בין עסקה משתלמת לכזו שלא כדאי להסכים עימה.

טבעות אירוסין

 טבעות אירוסין ישנות או שאינן בשימוש יכולות להיות בעלות ערך כספי לא מבוטל עבורכם אנו נגיע אליכם ונבחן את הטבעת בצורה מקצועית ומעמיקה על מנת לתת לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורה.


על פי מה נקבע המחיר של הטבעת הישנה
כאשר מוכרים את הטבעות הישנות, כמו טבעות אירוסין בבורסה ליהלומים , לתמחור נכון יש משקל רב בהצלחת העסקה ובתחושת הסיפוק ממנה. חשוב לוודא כי מחירה של הטבעת הישנה יקבע לא רק על סמך משקלה וסוג המתכת שממנה היא עשויה, אלא שהמחיר גם יתחשב בעיצוב שלה ובמידת המקוריות שלו. במידה ובטבעת משובצת אבן יקרה, יציעו לכם להוציא את האבן על מנת שתוכלו ליהנות ממנה בכל צורה שתיראה לכם נכונה, מכיוון שעל מנת להעריך את שוויה של האבן היקרה נדרשים מומחים וכלי בדיקה שלא נמצאים דרך קבע בחנויות ובבתי העסק לתכשיטנות שבהם מציעים קניית תכשיטים ישנים. משקלה של הטבעת צריך להימדד בצורה מדויקת ולשם כך על הבדיקה להיעשות באמצעות שני משקלים שונים לפחות, זה יאפשר לאמת את תוצאות השקילה.

 

באיזו חנות תקבלו את המחיר הגבוהה ביותר עבור הטבעות הישנות
במידה ובחנות או בעסק שקונה תכשיטים שפניתם אליו, מתמחרים את הטבעת הישנה שאתם מעוניינים למכור רק על סמך משקלה ועלות המתכת, זה צריך להיות סימן עבורכם כי הערכת המחיר של הטבעת אינה נכונה. רק במקום שבו בודקים את הטבעת בצורה יסודית ובאמצעות זכוכית מגדלת מיוחדת המיועדת לתכשיטנים, הערכת העלות תשקף נאמנה את העלות האמיתית של הטבעת היקרה. בחנויות מורשות בעלות רישיון עסק, שבהן עובדים תכשיטנים, יציעו לכם מחיר מופחת מזה שתקבלו בסדנא לייצור תכשיטים או בסטודיו של מעצב תכשיטים שיודע להעריך את התכשיט לא רק על סמך חומר הגלם, אלא גם על פי העיצוב שלו.

 

 

זכויות יוצרים © 2019 cash4gold. Aכל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! היא תוכנה חופשית המשוחררת תחת רישיון GNU General Public.