הפוך זהב ישן לכסף מזומן:  חייג 4556*

קונים זהב במזומן

כל מה שרציתם לדעת על מכירת זהב וכסף

כניסות: 1354

 

אז הצטברו לכם בבית אי אלו תכשיטים, שעונים ישנים וטבעות מיוחדות שאספתן במהלך השנים וכבר אין לכם בהם שימוש, ולפתע, נקלעתם למצב שבו יש לכם צורך בכסף מזומן. על מה ניתן לעשות במקרים כאלו, ואיך אפשר לעשות מהפריטים הישנים האלו כסף מזומן, נפרט במאמר הבא.

מכירה של זהב וכסף למטרת רווח

כיום, קיימים בשוק מומחים שמתמחים בקנייה של זהב וכסף, תכשיטים ישנים, טבעות ישנות וכלים עתיקים שהצטברו בבתים והעלו אבק. האפשרות של מכירת התכשיטים הישנים שבידכם עשויה להניב לכם רווח כלכלי גדול בזמן קצר, ובנוסף, תוכלו להרוויח את המקום הנוסף בבית שנוצר כתוצאה מפינוי הכלים והתכשיטים הישנים הללו.   

כיצד מתמחרים המומחים את הזהב והכסף שאתם מעמידים למכירה?

את מחיר הזהב והכסף שאתם מוכרים, מתמחרים הקונים – שהם לרוב סוחרים מקצועיים בזהב, או תכשיטנים וחנויות תכשיטים על פי כמה קריטריונים. בין היתר התמחור נעשה על פי גודל התכשיט, איכותו של התכשיט, מידע אישי על ההיסטוריה של התכשיט, החותמות שבו, ועוד.  

אילו תכשיטים וכלי כסף וזהב תוכלו למכור?

למעשה, תוכלו למכור את כל חפצי הזהב והכסף ששוכבים בביתכם כאבן שאין לה הופכין – תוכלו למכור טבעות ישנות, שעונים ישנים, תכשיטים ישנים, מטבעות שאין בהם שימוש יותר, וכל מה שקשור בזהב וכסף.  

למי ניתן למכור את התכשיטים וכלי הכסף והזהב הישנים?

בשוק קניית כלי הכסף והזהב, עומדות בפניכם מספר אפשרויות בבואכם למכור את התכשיטים הישנים שהצטברו. אפשרות אחת היא לפנות לתכשיטנים – כלומר, יוצרי תכשיטים שלרוב ייקחו את הזהב והכסף שקנו ויתיכו אותו על מנת לעשות בו שימוש למוצרים חדשים כמו טבעות אירוסין. אפשרות נוספת היא למכור לחנויות תכשיטים מאחר ואלו לרוב מוכרות בעצמן ליצרני תכשיטים, ואפשרות נוספת היא למכור את התכשיטים הישנים שלכם למומחים בקניית זהב וכסף. אלו, לרוב משלמים את התמורה הגבוהה ביותר למוכרים מבין 3 סוגי הקונים של הזהב והכסף הישנים שברשותכם.

כיצד שומרים על ניקיונם של התכשיטים הישנים שבידכם בינתיים?

בינתיים, במידה ויש ברשותכם מספר כלים מזהב, באפשרותכם לשמור עליהם באמצעות השריה במים חמים עם מעט נוזל כלים חצי שעה בלבד, אך ורק אם מדובר בכלי זהב איכותיים. שימו לב שלא מדובר בכלים מצופים בזהב, כי במקרה זה, עלול הציפוי לרדת. ניקוי של כלים מכסף צריך להתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים לניקוי כלים מכסף, או שניתן ללכת על שיטות סבתא כדוגמת שטיפת הכלים במים של תפוחי אדמה שבושלו (העמילן שהופרש מתפוחי האדמה ניחן ביכולות ניקוי מרשימות).

לסיכום, אל תחששו. אם יש ברשותכם כלי כסף וזהב ישנים שאין לכם בהם שימוש, ואתם נמצאים בנקודת זמן שבה אתם זקוקים לכסף מזומן, פנו אלינו עוד היום.

זכויות יוצרים © 2018 cash4gold. כל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! היא תוכנה חופשית המשוחררת תחת רישיון GNU General Public.