הפוך זהב ישן לכסף מזומן:  חייג 4556*

קונים זהב במזומן

מכירת זהב – המהלך הנכון בתקופה הזו!

כניסות: 930

מחיר הזהב הינו דינאמי ביותר, ומשתנה מאד בהתאם לשינויים פיננסיים כאלו ואחרים. המחיר מושפע בין השאר  משער המטבע המקומי, משער הדולר, מהבורסות בעולם, מתקופות מיתון וכמובן ממשברים כלכליים. נהוג לומר שזהב הוא המטבע העתיק בעולם, ויש בכך הרבה מן האמת.

אנו חיים בעולם של אינפלציה

מהי בעצם אינפלציה? אינפלציה היא מצב בו המחירים של המוצרים שאנו קונים עולים כל הזמן: הגבינות, העגבניות, הדלק, הדירות, המכוניות, הספרים, ועוד ועוד. כיום בכלכלה המערבית אינפלציה של 2% בשנה היא מצב נורמלי. מה זה אומר בעצם? זה אומר שערך הכסף שלנו (מזומן) נשחק מדי שנה ב2% בערך. אבל כמות הזהב לא משתנה דרמטית בתקופה זו ולכן מחיר הזהב אמור לטפס בממוצע ב2% מדי שנה. הזהב נשאר זהב ולא מושפע ממחירי הגבינות...

עלייה עקבית במחיר הזהב

כלומר מחיר הזהב אמור להמשיך לטפס ולטפס לאורך השנים, בלי הפסקה, ובלי קשר למשברים פיננסיים כאלו ואחרים. לכן מכירת זהב היום, תתבצע במחיר הרבה יותר טוב מאשר מכירת זהב לפני 20 שנה. אין מה להשוות בכלל. אם שמרת על תכשיטי זהב במגירה במשך 20 שנה, כיום תוכל לעשות קופה יפה מאד.

משברים עולמיים – מקפיצים את הזהב

משברים עולמיים כמו זה שהיה ב2008 מקפיצים את מחיר הזהב, וזאת בשל חוסר הודאות. בזמן משבר הערך של המטבעות יורד מאד ואנשים מפחדים להישאר עם "ניירות" ביד. בתקופת משבר אנשים מעדיפים לקנות דברים פיסיים: נכסים, בתים, קרקעות וכמובן זהב. מאז 2008 הכלכלה העולמית לא באמת נרפאה ולכן מחירי הזהב ממשיכים להיות גבוהים. מכירת זהב כיום הפכה להרבה יותר כדאית.

אילו פריטי זהב ניתן למכור? את כולם

כשמדברים על זהב, זה ממש לא משנה באיזה חפץ מדובר ולא משנה מה המשקל שלו. ניתן "לזרוק לתנור" כל גרם זהב ולהפוך אותו לגוש זהב חדש וטהור. אנשים מוכרים כיום צמידים ישנים, מטבעות עתיקים, טבעות, עגילים, תליונים, עגילים, פמוטים, תכשיטים עתיקים ועוד. לכל חפץ זהב יש ערך וסוחר זהב מיומן יוכל לספק לכם הערכה מהירה על המקום. מכירת זהב היא עסקה מהירה יחסית בה תוכלו לקבל הצעה על המקום, ולקבל תשלום במזומן על המקום.

מחיר הזהב הוא מחיר אחיד לכל הלקוחות

מחיר גרם זהב הוא מחיר אחיד לכל הלקוחות. מדי יום מתעדכן מחיר הזהב בבורסות העולם, ואלפי עסקות של מכירת זהב נעשות ע"פ אותו המחיר (בשינויים קלים). בשורה התחתונה מה שישפיע על סכום הכסף שתוכלו לקבל על הזהב שלכם הוא משקל הזהב ואיכותו (קראט). בדיקה מהירה תאפשר לכם לקבל הצעת מחיר סופר אטרקטיבית.

זכויות יוצרים © 2019 cash4gold. Aכל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! היא תוכנה חופשית המשוחררת תחת רישיון GNU General Public.