הפוך זהב ישן לכסף מזומן:  חייג 4556*

קונים זהב במזומן

כיצד ניתן לקבל כסף מזומן בלי הלוואה?

כניסות: 1189

צריך כסף – כאן ועכשיו

בהרבה סיטואציות בחיים, אנו נדרשים להוציא סכום כסף באופן לא צפוי ובלתי מתוכנן. זה לא משנה אם מדובר בטיפול רפואי דחוף, עזרה לבן משפחה, תשלום לרשויות או סגירת חוב. במקרים אלו אנשים פונים באופן מיידי אל הבנק, ואם הבנק לא מאפשר יש גם מי שפונה לקבלת הלוואות חוץ בנקאית.

לפני שלוקחים הלוואה בודקים עוד אפשרויות

אבל רגע אחד, לפני שלוקחים הלוואות חוץ בנקאיות, כדאי לבדוק אופציות אחרות שלא ישאירו אותנו עם חוב גדול. דוגמא טובה לכך היא משכון תכשיטים וחפצי ערך. החפצים הישנים, הירושות וה"ענתיקות" שיושבות לך בבית שוות לא מעט כסף. זה יכול להיות כלי כסף, פמוטים, תמונות ישנות, צמידי זהב, טבעות, יהלומים ועוד. לכל אחד מהפריטים הללו יש ערך וניתן למכור אותם תמורת כסף מזומן, הרבה כסף מזומן.

הערכת שוווי עד בית הלקוח

כדי להבין כמה שווה הטבעת שלכם, או כמה שווה צמיד הזהב שלכם, יש ליצור עמנו קשר ואנחנו נגיע עד אליכם לבצע הערכת שווי מהירה – ללא כל התחייבות מצידכם. במידה והמחיר יהיה מקובל עליכם, תוכלו לקבל כסף מזומן באופן מיידי ולהימנע מנטילת הלוואה חוץ בנקאית, שלפעמים קשה לעמוד בתשלומים שלה. מכירת זהב או כסף זו דרך לצאת מהמעגל של החובות.

למשכן תכשיטים ישנים או למכור?

אם יש לך תכשיט ישן, תוכל לבחור אם למשכן אותו או למכור אותו. בד"כ יש לתכשיטים ישנים ערך סנטימנטלי ולכן אנשים בוחרים למשכן אותם (תמורת מזומן) במטרה לשמור על האפשרות לקנות את התכשיט בחזרה בהמשך. יחד עם זאת, לפעמים צריך לקבל החלטה "כואבת" ולמכור את התכשיט הישן, שגם ככה יושב במגירה ומעלה אבק. השקט הנפשי שלך יותר חשוב מאשר תכשיט ישן בן עשרות שנים.

מחיר הזהב בעלייה – חשוב לזכור

נקודה נוספת שחשוב לזכור, כשמתלבטים בין הלוואה חוץ בנקאית לבין מכירת תכשיטים, היא מחיר הזהב. כיום ניתן לקבל עבור התכשיטים הישנים מחיר ממש טוב (פעם קיבלו הרבה פחות). כלומר כיום ישנה סוג של הזדמנות לקבל מחיר נהדר עבור צמידים, תכשיטים וחפצי ערך נוספים.

זכויות יוצרים © 2019 cash4gold. Aכל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! היא תוכנה חופשית המשוחררת תחת רישיון GNU General Public.