מכירת שעונים עתיקים

שעונים עתיקים טומנים בחובם קסם של ממש הן מבחינת המראה והעיצוב והן מבחינת איכות החומרים. שעונים אלו בדרך כלל "שוכבים" במגירה עד שמישהו נשבה בקסמם או מנסה לגלות את שווים ולמכור אותם למרבה במחיר. אם גם אתם הבעלים הגאים של שעון ישן שאין לכם עוד צורך בו, פדו אותו במזומן וקצרו את הרווחים. שעון עתיק עשוי להיות שווה הרבה מאוד כסף כמו שתבינו מייד.

בגלל החומר ממנו עשוי השעון

שעונים עתיקים במקרים רבים עשויים מחומרי גלם אשר להם ערך רב בשוק החופשי לרבות זהב ויהלומים אשר מרכיבים את מבנה השעון אך גם את השרשרת. סוחרים אשר רוכשים זהב ויהלומים אינם "בררנים" לגבי מקור חומרים אלה והם יציעו עבורכם מחירים הוגנים תמורתם, בהתאם לדרגת האיכות שלהם והמשקל. מאחר ושעונים עתיקים ידועים כבעלי משקל גבוה מראש, כל שעון עשוי זהב יכול לזכות אתכם ביותר מ- 150 שקלים פר גרם (של זהב) עד לסכום מצטבר של אלפי שקלים. קל וחומר לגבי יהלומים!

בגלל השעון עצמו

בעולמנו פועלים אספנים אשר כל מאודם הוא לאתר ולשלב באוסף שעונים ממיטב העיצובים והיצרנים. שעונים עתיקים הינם אטרקטיביים ביותר עבורם, במיוחד כאשר הם מאחד המותגים הוותיקים בתחום השעונים כגון רולקס, המילטון וכו'. קיים שוק ערני ביותר של חובבי שעונים עתיקים בעולם כך שאם אתם הבעלים הגאים של שעון שכזה, תוכלו למכור אותו בשוק החופשי במחירים גבוהים הרבה יותר ממחירון חומרי הגלם ממנו הוא מורכב.

כיצד מוכרים שעונים עתיקים?

בארץ שוק השעונים העתיקים עדיין אינו "סוער" כמו בחו"ל מה שמביא רבים לנסות למכור את השעון העתיק שלהם דרך האינטרנט לאספן מחו"ל. יחד עם זאת, בהחלט אפשרי להתקשר עם סוחרי שעונים, זהב ויהלומים מהארץ ולקבל תמורה מלאה עבור השעון שברשותכם. רק שימו לב לאתר סוחר בעל מוניטין על מנת שתהיו בטוחים כי לא גזלו מכם יצירת מופת אשר ערכה רב (עיצוב, מותג או בגלל החומר) תמורת סכום שאינו משקף את המציאות.

מכירת שעונים עתיקים
דילוג לתוכן