מכירת כלי כסף

בעולם שהופך להיות יותר ויותר ווירטואלי עדיין (וכנראה תמיד) קיים ביקוש רב לחומרים מסוימים, אשר אט אט הופכים להיות נדירים בעולמנו ולכן ערכם רק הולך ועולה. אם גם בידכם ישנם תכשיטים וכלי כסף שונים שאינכם זקוקים להם עוד, זהו הזמן למכור אותם למרבה במחיר ולהרוויח לא רע. מכירת תכשיטים וכלי כסף – לא תאמינו מה אפשר למכור.

מכירת תכשיטים – מה מומלץ למכור?

במילה אחת – הכל. למעשה, אם בידכם תכשיטים שאין לכם עוד צורך בהם, מוטב לו תצרו קשר עם קונה כך שתוכלו לקבל תמורה מלאה עבורם, לסגור את המינוס בבנק, לצאת לחופשה או לרכוש תכשיט חדש תמורת הישן. התכשיטים אשר יכולים לזכות אתכם בסכומים גבוהים יחסית הם אלו אשר עשויים זהב (בשלמותם או חלקם), כסף, פלטינה ופלדיום. ברור איפוא, כי על הגדרה זו עונים סוגים רבים של תכשיטים כגון עגילים, שרשראות, צמידים, טבעות, שעונים ועוד, כאשר לקונים בדרך כלל לא חשוב המצב הפיזי של התכשיט כך שהוא יכול להיות חדש, מיושן, שבור או בעל ליקויים אחרים. תכשיטים אשר בנוסף כוללים גם יהלומים איכותיים נחשבים ליוקרתיים הרבה יותר ולהם ערך רב יותר.

גם כסף שווה הרבה כסף

תקופת השפע המאפיינת את העולם המודרני מאפשרת לנו לרכוש תכשיטי זהב ולסבור כי לכלי הכסף השונים והתכשיטים עשויי הכסף ישנו תפקיד משני, יוקרתי פחות. האומנם? ובכן, מדובר בטעות נפוצה ביותר שכן למתכת הכסף ערך רב למדי אשר נמדד בקירוב ל- 70 שקלים פר גרם חומר טהור (המחיר משתנה מדי יום). יוצא מכך כי במידה ויש בידכם כלים שונים מכסף כגון תכשיטים, סכו"ם, פמוטים וכו', אתם יכולים להפוך אותם למזומנים. למעשה, גם מטבעות כסף ישנים עשויים להיות שווים לא מעט כסף!

לא בטוחים מה בדיוק יש לכם?

כאשר רוכשים תכשיטים וכלי כסף חדשים, מקבלים תעודת אחריות או אסמכתא למחיר והתכולה וממה המוצרים מורכבים. פעמים רבות יש בידינו תכשיטים וכלי כסף ללא תעודות או קבלות ולכן אין אנו יודעים בדיוק מה אנו מחזיקים. אל חשש. קנייני זהב וכסף מקצועיים יגיעו אליכם עד לפתח הבית ויאפיינו את המוצר עד תום. במידה וקיים ספק, ניתן לשלוח את המוצרים לבדיקת מעבדה וע"י כך לגלות את ההרכב האמיתי.

מכירת כלי כסף
דילוג לתוכן